RAFAŁ BUDZIS

PROGRAMISTA, WEB DEVELOPER I TWÓRCA GIER NIEZALEŻNYCH

Zombie Mod

Modyfikacja do gry Gothic 1 jej głównym celem w rozgrywce jest zdobycie największej ilości punktów w określonym czasie. Po nazwie możemy sie domyślić za co dostajemy punkty oczywiście za zabijanie zombie. W trakcie rozgrywki otrzymujemy przedmioty oraz rosną statystyki naszej postaci. Do wybrania mamy 3 tryby rozgrywki :

  • bohater - musimy zdobyć klucze, dzięki którym uwalniamy pomocników
  • dowódca - mamy 5 pomocników którym wydajemy rozkazy
  • łowca - walczymy sami

Modyfikacja ma w sobie zawartą moja poprzednią modyfikacje Budzis Skrypt Mod dzięki czemu możemy bawić się mieczami runicznymi. Wystarczy ze w konsoli F2 wpiszemy insert rh pojawi nam sie NPC o nazwie runiczny Helper który da nam miecze runiczne oraz wyposaży je w odpowiednie runy. Mamy też takie bajery jak sprint pod klawiszem shift czy lecący do góry tekst doświadczenia.

Klawiszologia

  • klawisz R zmienia zasięg rozkazu (NPC1,NPC2,NPC3.../ wszyscy)
  • klawisz Q wydaje rozkaz za mną
  • klawisz E wydaje rozkaz utrzymać pozycje
  • klawisz T otwiera wymiana itemów
  • klawisz V wył/wł atakowanie klawisze Q i E zakładają z góry atak

Pobieranie

Jak uruchomić

Zacznijmy od potrzebnych rzeczy:
- player Kit
http://www.worldofgothic.de/dl/download_34.htm
- modyfikacja
Zoombie MOD 1.1
- program obsługujący paczki .rar
np. WinRar http://www.dobreprogramy.pl/WinRAR,Program,Windows,12398.html
- dot NET 4 lub wyższy do obsługi launchera gry
Microsoft .NET Framework 4

Zaczynamy od zainstalowania Player Kit nie jest to nic trudnego podczas instalacji podajemy główny folder Gothic`a w pozostałych krokach klikamy dalej. W inne miejsce niż folder Gothic`a nie możemy tego zainstalować.

Następnie wrzucamy paczkę z modem do głównego folderu Gothic klikamy na nią prawym i wybieramy pozycje wypakuj tutaj.Pliki powinny już być w prawidłowych folderach.

Teraz wchodzimy do folderu system i uruchamiamy Zoombie_mod.exe Wybieramy z listy w lewym górnym rogu mapę i klikamy Graj. Jeśli nie możemy uruchomić launchera instalujemy Framework .NET

Zycze miłej rozgrywki Autor modyfikacji Rafał Budzis

Galeria

Zombie Mod : Plansza po skończonej rozgrywce Zombie Mod : walczący NPC Zombie Mod : Wypadanie itemów Zombie Mod : NPC wspomaga drużynę łukiem z klasztoru magów ognia Zombie Mod : Tryb dowódca statystyki końcowe walka łukiem Plansza - kopalnia Wypadanie itemów walka łukiem walka łukiem Rosnące statystyki w trakcie gry

KOMENTARZE

comments powered by Disqus